Ben Kimim ?

Cansuu Kimdir ?

522932_10151202848819801_100120884_n İsmim Cansu.

Küçüklüğümden beri evimizde bilgisayar olmasına rağmen,  bilgisayara olan ilgim 16 yaşımda başladı. Web sitesi  yapmaya başlamıştım, html le web siteleri  yapıyordum. Daha sonra Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama ön lisans  bölümünde okudum.

Ön lisans bittikten sonra Fizik bölümüne devam ettim. Fizik bölümünü bırakmayı düşünürken  öylesine Erasmus  sınavına girmeye karar verdim. Erasmusa gitmeye hak kazandım. 1 yıl boyunca Polonya’da okudum. Okulun 1 sene  uzaması riskini göze alarak tek başıma Polonya’ya gitmeye karar verdim. İyi ki de bu kararı vermişim. Birçok ülkeyi gezme fırsatım oldu. Yeni arkadaşlar edindim. Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biriydi. Fizik bölümünden bölüm 2. si olarak mezun oldum.

Seyahat etmeyi severim. Hayattaki amaçlarımdan biri de gezebildiğim kadar çok gezmektir.Uçakla, gemiyle, otobüsle, arabayla, bisikletle, yürüyerek.. benim için hiç fark etmez.

İşte benim hikayem bu. 🙂

Bu Sitede Nelere Yer Veririm ?

Genellikle Bilgisayar, Elektronik ve Fizik hakkında yazılar yazmaktayım. Vakit buldukça siteyle ilgilenmeye çalışıyorum. Teknolojik ve Bilimsel gelişmeleri takip etmeyi seviyorum. Uzun süredir Bilgisayarla ilgileniyorum ve hobi olarak da elektronikle ilgilenmekteyim.

 

 

 

Cansuu,Cansu'nun Web Günlüğü © 2015     Tüm haklarım saklıdır.